Первомайська поліція створила мобільну групу реагування на факти домашнього насильства

6 травня у Первомайську правоохоронці презентували початок роботи щойно створеної мобільної групи по протидії домашньому насильству.

Полина-2
Останні роки спостерігається зростання такого виду правопорушень як домашнє насильство, жертвами якого найчастіше стають самі слабкі: діти, особи похилого віку, з обмеженими можливостями тощо. Хоча дане діяння й не відноситься до тяжких злочинів, та воно спричиняє значно більшу шкоду – руйнує людські долі, розбиває вщент їхні мрії та віру у світле майбутнє, а часто навіть призводить до непоправних трагедій.
Аби запобігти вчиненню вказаних правопорушень, в системі НПУ на початку травня були створені постійно діючі мобільні групи реагування на факти вчинення домашнього насильства, основною метою яких є проведення профілактичних заходів та запобігання скоєння будь-якого виду насильства (фізичного, сексуального, психологічного, економічного) відносно своїх близьких.
6 травня заступник начальника Первомайського районного відділу поліції з превентивної діяльності підполковник поліції Володимир Затворніцький та начальник сектору превенції майор поліції Євген Прусов організували зустріч із представниками міського та районного управлінь соціального захисту населення: Ольгою Колісниченко, Наталією Гонтарук, Ларисою Крижановською та Любов Колесніковою. Під час якої правоохоронці презентували початок роботи мобільної групи, яка буде реагувати на всі повідомлення вказаної категорії правопорушень на території Первомайського району.
В процесі спілкування присутні також обговорювали механізми налагодження ефективної співпраці між відомствами, а також швидкого реагування і профілактичних заходів у боротьбі із насильством, що виникає у домашньому середовищі.

Полина-4

Полина-1Полина-1Первомайський районний відділ поліції ГУНП
Миколаївської області

Напишіть відгук