Україна обирає зміни: Тимошенко відвідала Миколаївщину

27 березня Юлія Тимошенко відвідала Миколаївщину.
Вибори президента – це шанс на реальні зміни в країні. Саме тому українці повинні прийти і проголосувати, щоб не залишити злочинну мафію при владі.
На цьому Юлія Тимошенко наголосила під час мітингу в м.Снігурівка на Миколаївщині, де вона перебуває в межах свого масштабного передвиборного туру (відвідано 58 населених пунктів майже в усіх областях України).
За словами лідера «Батьківщини», ініційований нею та розроблений з кращими фахівцями країни Новий курс – стратегія розвитку України – передбачає всі необхідні для змін кроки.
«Новий курс зробить інвентаризацію всіх наших ресурсів, він точно визначає, де наші можливості і як нам піднімати країну», – пояснила вона.
Юлія Тимошенко запевнила, не прийти на вибори – означає дати владі бюлетень для фальсифікацій.
«Якщо ми всі включимось, у них шансу не буде. Закінчиться епоха руїн і почнеться епоха відродження та успіху», – підсумувала вона.

Перший крок нового президента – посадити за стіл переговорів лідерів країн-гарантів Будапештського меморандуму та розпочати процес повернення миру в Україну.
Про це Юлія Тимошенко заявила під час мітингу в Очакові на Миколаївщині.
Юлія Тимошенко запевнила, виконуючи Новий курс – покроковий план дій виходу країни з кризи, за декілька років ми піднімемо Україну, яка має всі ресурси та, на жаль, має керівництво, яке не дає стати їй на ноги.

Напишіть відгук