У Первомайську правоохоронці та рятувальники провели спільні пожежні навчання

У Первомайську правоохоронці та рятувальники провели спільні пожежні навчання.

111
21 травня на території Первомайського районного відділу поліції пройшли спільні тактико-спеціальні навчання поліцейських та співробітників 23 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в Миколаївській області.
Правоохоронці відпрацьовували спільні дії по гасінню умовної пожежі на першому поверсі адмінбудівлі відділу поліції, надання невідкладної допомоги постраждалим, у тому числі непритомним, та їхньої термінової евакуації з місця події.
Діючи злагоджено та професійно в умовах небезпеки, поліцейські та вогнеборці, які застосували аварійно-рятувальну техніку, засоби та обладнання, успішно ліквідували навчальну пожежу. Постраждалих евакуювали із зони небезпеки та надали невідкладну домедичну допомогу. Також під час навчань поліцейські здійснювали охорону будівлі відділу поліції та публічного порядку.333 777
Керування силами та засобами під час навчання здійснювали старший інспектор із особливих доручень з питань пожежної безпеки ГУНП області майор поліції Сергій Яровенко та начальник Первомайського РВП підполковник поліції Володимир
Лопатін. За оцінкою керівництва Головного Управління області загалом навчання пройшли задовільно, показавши готовність обох служб до злагоджених дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Первомайський районний відділ поліції ГУНП
Миколаївської області

Напишіть відгук