Це питання зараз неактуальне: депутат Вовненко не бачить необхідності перейменовувати Первомайськ

Депутат Миколаївської обласної ради Євген Вовненко не бачить майбутнього в ініціативі губернатора Миколаївщині з перейменування його рідного міста Первомайськ.
Варто нагадати, що голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко закликав міських голів Первомайська, Южноукраїнська та Вознесенська разом з громадою розглянути можливість повернення містам їх історичних назв. Так, Первомайську було запропоновано повернути історичну назву Богополь.
У той же час не всім місцевим та обласним депутатам сподобалася ідея губернатора. Наприклад, депутат Вовненко вважає, що питання перейменування зараз неактуальне.
«Особисто моя думка, як депутата і жителя – це питання зараз неактуальне і в майбутньому у нього не буде продовження. Перейменування такого міста, другого за величиною … є не тільки Первомайськ, є ще й Южноукраїнськ, Вознесенськ. Все це потрібно виносити на громадське обговорення, але серед населення Первомайська, я не думаю, що знайдеться підтримка в присвоєнні якоїсь частини старої назви, наприклад, є пропозиція Богополь, є Ольвіополь, є Олта, є Орлик, є купа мікрорайонів міста, які потрібно об’єднувати. Я думаю Первомайськ – нормальна назва, не радянська … Я думаю, що вона (ініціатива губернатора, – ред) не має майбутнього », – зазначив депутат.

Напишіть відгук