Стартувала реєстрація на ЗНО-2018, яка триватиме до 19 березня

Щоб взяти участь в ЗНО, спочатку потрібно за допомогою сервісу «Зареєструватися» сформувати і роздрукувати реєстраційну картку. Вона є одним з обов’язкових документів для подальшої реєстрації.
Після створення картки майбутні учасники ЗНО повинні сформувати комплект реєстраційних документів. Учні, які в цьому році проходять ДПА в формі ЄДІ, подають такий комплект до навчального закладу, де навчаються. Решта осіб, які бажають пройти ЗНО, надсилають комплект самостійно (бажано рекомендованим листом) за адресою регіонального центру, зазначену в контрольно-інформаційному листі.
pzno
Повний перелік документів, необхідних для реєстрації, а також докладні рекомендації розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Учасникам / Процедура реєстрації».

Ті, хто успішно пройде реєстрацію, отримають від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення ЗНО. Ці документи будуть направлені учням, що становлять ДПА в формі ЗНО в заклад освіти, в якому вони навчаються. Для всіх інших – за адресою, вказаною при реєстрації

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті УЦОЯО буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На цій сторінці буде розміщена інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

Напишіть відгук