Станом на 20.00 14 квітня в Миколаївській області зареєстровано 14 підтверджених випадків COVID-19

Станом на 20.00 14 квітня в Миколаївській області зареєстровано 14 підтверджених випадків COVID-19. Зареєстровано групове захворювання у Вознесенському районі.

Першими захворіли 2 жінки пенсійного віку, мешканки с.Воронівка Вознесенського району. На даний час вони перебувають на стаціонарному лікуванні в КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб». За фактом виявлення цих випадків проведено епідеміологічне розслідування із застосуванням лабораторних методів досліджень, виявлено 12 позитивних результатів серед контактних. Протиепідемічні заходи у вогнищі продовжуються. На даний час проводиться визначення розширеного кола контактних з метою термінового лабораторного обстеження та ізоляції хворих.

Протягом дня за медичною допомогою звернулися 27 пацієнтів з підозрою на COVID-19, з них 4 осіб госпіталізовано до КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб», іншим призначене амбулаторне лікування.

Всього з початку 2020 року в Миколаївській області зареєстровано/виявлено 160 осіб з підозрою щодо захворювання на COVID-19, у 14-х осіб захворювання підтверджене лабораторно методом ПЛР. Госпіталізовано за весь період 86 пацієнтів, 74 особам призначено амбулаторне лікування в умовах самоізоляції.

У вірусологічній лабораторії проведено дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) від 344 осіб, з них:

134 пацієнти з підозрою на COVID-19, з них 2 з позитивним результатом;
90 хворих на пневмонії різної етіології;
120 контактних осіб, з них 12 з позитивним результатом.
.
—-
З 16 березня впроваджено облік жителів Миколаївської області, які прибули із-за кордону та різними шляхами повернулися до місця постійного проживання. За ними ведеться медико-санітарне спостереження та контроль щодо дотримання термінів та умов самоізоляції.

Всього на облік було взято 3166 осіб.
На 20.00 14.04.2020 знято з обліку 2089 осіб у зв’язку із завершенням термінів самоізоляції.
Ведеться медико-санітарне спостереження за 1068 осіб.
— — —

Про це повідомляє оперативний штаб при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області

Джерело: ОДА

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *