Поліцейські Первомайська патрулюють вулиці міста разом із «Козацькою охороною»

Поліцейські Первомайська забезпечують правопорядок на вулицях міста разом із громадським формуванням «Козацька охорона». 
Для того, щоб перебування людей на вулицях стало безпечнішим, і вони відчували себе спокійно, співробітники Первомайського відділу поліції патрулюють містом спільно з членами громадського формування: серед населення проводять превентивну роботу, порушників притягують до адмінвідповідальності.
Нагадаємо, що головний поліцейський області Сергій Шайхет вже проводив робочі зустрічі з представниками громадських формувань із охорони публічного порядку, під час яких зазначав, що кожен представник ГФ або буде патрулювати місто, або надане йому право носіння зброї буде переглянуте, та водночас закликав до плідної співпраці у новому
результативному форматі.

patryl-1
29 вересня у м. Первомайськ під час інструктажу з правоохоронцями та представниками ГФ особлива увага була акцентована на попередженні та розкритті вуличних злочинів, забезпеченні публічної безпеки, на дотриманні громадянами правил благоустрою, а також встановлених обмежень на час дії карантину.
Поліцейські та «Козацька охорона» перевірили місця найбільшої концентрації місцевих мешканців, зокрема, заклади громадського відпочинку – це парки, сквери, кафе, бари. Крім цього проінспектували торговельні заклади: магазини, крамниці, ларьки тощо, на предмет виявлення фактів продажу тютюнових та алкогольних виробів неповнолітнім. Також була проведена широка роз’яснювальна робота серед населення стосовно необхідності дотримання карантинних обмежень.
За підсумкам патрулювання співробітники поліції склали п’ять адміністративних протоколів за розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді (ст. 178 КУпАП) та порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів (ст. 152 КУпАП).
— Спільний процес здійснення заходів із охорони правопорядку поліцією з громадським формуванням має позитивну результативність, і ми націлені співпрацювати й далі, — зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника сектору превенції Первомайського відділу поліції майор поліції Євген Прусов.

patryl-2

Первомайський відділ поліції ГУНП
Миколаївської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *