Поліцейські Первомайщини інформують громадян про можливість добровільної здачі зброї

У період з 1️ по 30 жовтня в Україні та Миколаївській області проводиться місячник добровільної здачі зброї, метою якого є надання можливості громадянам здати до поліції незареєстровану вогнепальну зброю, спеціальні засоби самооборони, боєприпаси та вибухові матеріали.
Відповідно до діючого законодавства громадяни, які протягом жовтня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання зброї.
Нагадаємо, що особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську вогнепальну зброю, газову, холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї, оформлення відповідних документів та за наявності законних підстав можуть зареєструвати їх у свою власність.
Для здачі зброї можна у будь-який час звернутись до Первомайського відділу поліції за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 29 телефони 068-314-2949, 063-282-5329, або до інспектора дозвільної системи за телефоном 096-7718-586.

За інформацією Первомайського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області

Напишіть відгук