Первомайські студенти завітали в гості до поліцейських

Співробітники Первомайського Відділу поліції влаштували день відкритих дверей для студентів Первомайського коледжу НУК імені адмірала Макарова.
Студентів-першокурсників зустріли начальник кадрового підрозділу та старший інспектор ювенальної превенції Первомайського відділу поліції майори поліції Олександр Нетреба та Сергій Миндьо.

1

Правоохоронці провели юнакам та дівчатам екскурсію, надавши можливість на власні очі побачити умови, в яких вони щоденно несуть службу. Також молоді була проведена демонстрація спецзасобів та екіпірування правоохоронців, з якими вони несуть службу по охороні правопорядку, які можна було приміряти на себе кожному бажаючому та зробити фото на пам’ять. Від наданої можливості молодь була в захваті. 4

2 3

Під час спілкування від підлітків звучало багато запитань, які їх цікавили, на кожне з яких вони отримали відповідь. В свою чергу поліцейські роз’яснили неповнолітнім про відповідальність за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, пояснивши про настання наслідків у їхньому майбутньому житті. Та особливу увагу молоді, які є учасниками освітнього процесу, було акцентовано на недопущення вчинення булінгу – тривожну тенденцію сьогодення, особливо для сучасного підліткового середовища.
Наприкінці зустрічі працівники поліції побажали дітям успіхів у навчанні, бути законослухняними громадянами, доброзичливими й чемними по відношенню один до одного та запросили їх на службу, коли вони виростуть. В свою чергу діти подякували їм за проведену екскурсію та можливість побачити частинку реального життя поліцейських.

5 6

За інформацією Первомайського відділу поліції
ГУНП Миколаївської області

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *