Первомайські правоохоронці відпрацьовували тактику дій при знешкодженні злочинців

18 червня співробітники Тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Миколаївській області завітали до Первомайського відділу поліції та провели з особовим складом практичний семінар-тренінг з тактичної підготовки.

У спортивній залі відділу поліції досвідченні інструктори навчально-тренувального центру разом із працівниками підрозділу професійного навчання відпрацьовували з первомайськими поліцейськими прийоми рукопашного бою. Ними були продемонстровані новітні методики  підготовки правоохоронців, зокрема, на прикладі канадської методики.

Метою занять було удосконалення умінь та навичок професійного рівня вартових правопорядку щодо знешкодження та затримання як правопорушників, так і небезпечних злочинців, озброєних холодною і вогнепальною зброєю. Також під час тренінгових занять поліцейські приділили особливу увагу відпрацюванню прийомів самозахисту.

На татамі поліцейські чоловіки та жінки співпрацювали на рівних, продемонструвавши непогану фізичну підготовку та навички з тактики дій.

По завершенню навчань місцеві поліцейські подякували інструкторському складу за їх цікаву  та плідну організацію та отримання нових знань.

Первомайський відділ поліції ГУНП в Миколаївській області

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *