Первомайські підприємці знову зібрались в мерії домагатися дозволу торгувати

Під дощем та у розпачі. Первомайські підприємці ринку знову під стінами мерії. 6 травня вони зібрались вдруге домагатися дозволу торгувати на непродовольчих рядах.
Нагадаємо, 5 травня підприємці вже приходили під мерію, однак зібрались знову, дізнавшись, що 6 травня відбудеться сесія з подолання вето, котре мер наклала на попереднє рішення міськради, яке б дозволило торгувати непродовольчим товаром на ринку. Тож нині мала б відбутись сесія. Проте на засідання з’явились лише 17 обранців. В залі ж на важливе рішення, або принаймні інформацію, очікувало більш ніж півсотні підприємців.
На підтримку людей виступили дехто з присутніх депутатів – Ігор Сотський, Тимур Глушко, Михайло Медведчук, Володимир Михайлюк, намагаючись знайти можливі шляхи вирішення питання – чи то шукати депутатів, щоб оголошена сесія все ж таки відбулась, чи чекати рішення Уряду, чи шукати підтримки виконкому.
За відсутності необхідної кількості депутатів, Тимур Глушко запропонував меру 8 травня, на засіданні виконавчого комітету, прийняти відповідне рішення, адаптоване до реалій Первомайська, і послабити карантин для підприємців непродовольчої частини ринку з 11 травня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *