Первомайська поліція здійснює перевірки щодо дотримання карантинних норм

Шановні мешканці міста Первомайська та району! Нагадую вам, що постановою Кабінету Міністрів України № 641 набули чинності зміни, затверджені постановою від 11 листопада №1100, щодо посилення протиепідемічних заходів на всій території України та запровадження карантину вихідного дня.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про Національну поліцію України» поліція – це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Діяльність поліції спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України згідно із законом.
У зв’язку з веденням урядом країни карантинних заходів та обмежень, затверджених вищевказаною постановою КМУ, співробітники Первомайського відділу поліції в рамках своїх повноважень та закону здійснюють перевірки закладів торгівлі, сфери обслуговування населення, ринків, транспортних засобів громадського користування, що здійснюють пасажирські перевезення щодо дотримання ними протиепідемічних заходів та встановлених обмежень.
Перш за все з громадянами проводиться роз’яснювальна робота, щодо дотримання норм карантину, та якщо вони систематично і відверто ігнорують закон, тоді відносно них приймається рішення про притягнення до відповідальності.
Дивлячись на те, як швидко поширюється серед населення інфекція COVID-19, заразитись на яку може будь хто, і від якої нещодавно навіть помер співробітник нашого відділу, капітан поліції В’ячеслав Починок, особисто прошу Вас дотримуватись протиепідемічних заходів: носіння масок, дотримання дистанції при спілкуванні, уникати відвідування розважальних закладів, за можливості обмежити особисте спілкування зі знайомими, замінивши його на телефонні розмови, а також дотримуватись особистої гігієни.
Звертаюсь до свідомості кожного мешканця нашої громади ставитись з розумінням до роботи місцевих правоохоронців, які подовжують нести службу у посиленому варіанті щодо дотримання законності та правопорядку на території обслуговування. Бережіть своє життя, своїх рідних та тих, хто знаходиться поруч. Адже лише разом, спільними зусиллями та дисциплінованістю ми зможемо подолати цю пандемію.
З повагою
Т.в.о. начальника Первомайського відділу поліції
полковник поліції Андрій Третьяк

Напишіть відгук