Операція «Безпечні дороги»

Первомайські правоохоронці інформують мешканців громади: з 20 липня на території міста та області правоохоронцями було розпочато комплекс профілактичних заходів під умовною назвою. Метою вказаних заходів є зниження рівня аварійності та запобігання загибелі та травмуванню людей на дорогах держави.

30.07.21 - ФОТО - СРПП
Так, під час проведення вказаних заходів співробітниками відділенням реагування патрульної поліції Первомайського РВП за десять днів було виявлено 56 порушень правил дорожнього руху, скоєних на вулично-дорожній мережі, з яких 8 за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. Загальна кількість виявлених правопорушень по лінії БДР за півроку становить 2761, з яких 138 за керування у стані сп’яніння.
Також з почату проведення профілактичних заходів було вчинено 11 дорожньо-транспортних пригод, три з яких з постраждалими. Всього за півроку скоєно 146 ДТП, з яких по 43-м учасники аварій зазнали травмувань різного ступеню тяжкості.
Відносно усіх порушників ПДР, де були відсутні ознаки кримінального правопорушення, були складені адміністративні матеріали, які направлено до суду для прийняття законного рішення. Поліцейські провели з ними профілактичні бесіді щодо недопущення вчинення ними в подальшому подібних порушень на дорозі.
Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху дотримуватись встановлених правил, не перевищувати дозволений швидкісний режим, слідкувати за технічною справністю своїх транспортних засобів, не відволікатись за кермом.
Будьте уважними та обережними, майте взаємоповагу один до одного, бережіть своє здоров’я та життя.

Первомайський відділ поліції ГУНП
в Миколаївській області

Напишіть відгук