ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ТА COVID-19 ПО МІСТУ ПЕРВОМАЙСЬКУ

За інформацією медичних закладів міста станом на 10.00 год 23 квітня 2020 року у місті Первомайську зареєстровано 5 нових пацієнтів з діагнозом ГРВІ.

За останню добу медичні працівники міста встановили 1 підозру на COVID-19 та відібрали 15 зразків біологічного матеріалу для дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції у контактних осіб, пацієнтів з підозрою на COVID-19 та медичних працівників.

Під наглядом лікарів знаходяться 5 пацієнтів хворих на коронавірусну хворобу (COVID-19) та 23 контактні особи, з яких 10 осіб мають негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції.

Під щоденним спостереженням медиків на самоізоляції всього перебували 192 особи, які виїжджали за кордон. Залишаються під наглядом 30 осіб та 162 особи завершили самоізоляцію здоровими.

У зв’язку з цим ще раз переконливо просимо Вас більш відповідально ставитись до рекомендацій МОЗ і не залишати помешкання без гострої потреби, дотримуйтесь дистанції при спілкуванні, при перебуванні в чергах і в транспорті. Частіше мийте руки, використовуйте дезінфікуючі засоби, а також носіть маски.

Будьте здорові!

Джерело: Виконком ПМР

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *