На Миколаївщині сподіваються на співпрацю громад у розвитку туризму

Об’єднані територіальні громади Миколаївської області стають рекреаційними центрами у розвитку регіонального туризму.

Про це розповів експерт з питань регіонального розвитку Микола Дурман. За його словами, Миколаївщина має великий потенціал для розвитку туристичних кластерів.

«На Миколаївщині є проект агротуристичного кластера — Коблево, де вони хочуть створити симбіоз з підприємств, що надають послуги рекреаційного туризму. Бази відпочинку підписують договори з постачальниками продукції сільського виробництва, знаючи, що вони зможуть якісно нагодувати відпочиваючих »- розповідає Микола Дурман.

Цей приклад стимулює і ефективність ведення бізнесу в громадах.

За словами Миколи Дурману, одним з туристичних шляхів розвитку області може стати шлях з Кінбурнської коси до Мигії, або від Мигії до Кінбурна і Коблево.

Так, любителі активного відпочинку вибирають Мігію і Бузький Гард, а зеленого туризму — Кінбурнську Косу.

«Ми охоплюємо не тільки громади уздовж Південного Бугу, а й ті, які не межують з річкою. У деяких громадах вже є місця, де можна зупинитися туристам: поставити кемпінг, перекусити. Це все є, але потрібно ще бажання громад до співпраці », — зазначає експерт.

На Миколаївщині також функціонує приклад ділового туризму, наприклад, в Коблево є кілька баз відпочинку, де щорічно проходять конференції та форуми.

На сьогоднішній день розвивається також туризм в межах Актовський і Арбузинського каньйонів.

Джерело: СвідокІнфо

Напишіть відгук