До Первомайська завітає делегація Представництва Європейського Союзу в Україні

26 липня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні проведе інформаційні заходи у Первомайську. А саме:

1563437771_814df533dfe415ca4f21d5a6ebede055

Що? Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу

Коли? 26 липня, 11:00 – 12:30

Де? м. Первомайськ, Первомайська міська рада, вул. Грушевського, 3, 3 поверх, мала зала.

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

«Eurosession» на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли? 26 липня, 14:00 – 15:30

Де? м. Первомайськ, Первомайська міська рада, вул. Грушевського, 3, 3 пов., мала зала.

Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Програми та проекти від Європейського Союзу, про які буде згадано на презентації:

COSME;
EEN (Enterprise Europe Network);
Horizon 2020;
Creative Europe;
Erasmus+;
eTwinning Plus;
EU Study Days та ін.
Участь у заходах безкоштовна

Довідково:

Заходи Представництва ЄС в Миколаївській області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Всеволода Верещагіна, тел. +38(095)687-70-88, vvereshchagin@internews.ua, до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua

Напишіть відгук