Новини Олта від 03 08 2020

На місці колишнього тубдиспансеру в Первомайську відкриють соціальний хостел.

Рішенням сесії міської ради від 30 липня було ухвалено передачу на баланс управління соцзахисту приміщення по вул. Чкалова, 87.

Адміністрація багатопрофільної лікарні, зі свого боку, рада віддати приміщення з балансу, адже вони не використовуються та продовжують руйнуватись. Між тим, їх утримання обходилось закладу в 360 тисяч гривень на рік, — повідомила Наталя Гусевич, головний бухгалтер КНП «Первомайська ЦМБЛ».

Місцеві жителі такій перспективі не раді. Мовляв, сусідство соціального хостелу може бути неблагонадійним та загрожувати наслідками, як то розпиття спиртних напоїв, вживання наркотичних засобів, крадіжки чи інші незаконні дії з боку людей без постійного місця проживання чи колишніх ув’язнених.

Місцевих заспокоюють співробітники управління соцзахисту. Розповідають, що серед клієнтів соціального хостелу будуть люди, які опинились в складних життєвих обставинах, — не тільки бездомні та колишні ув’язнені, а й люди похилого віку, малозабезпечені, безробітні та люди, що зазнали шкоди від пожежі чи іншого лиха.

Більше — у випуску новин

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *