Нардеп звернувся до компетентних органів щодо перевірки законності дій первомайських чиновників

Народний депутат Максим Дирдін з трибуни Верховної Ради звернувся до податкової служби та правоохоронних органів щодо перевірки законності дій посадових осіб Первомайської міськради.
Причиною стали виявлені факти господарської діяльності газової заправки «ДніпроРегіонГаз». Під час пошуків земельної ділянки під пересувний ваговий комплекс, виявилось, що на обраній ділянці діє заправка, яка не сплачує місту оренду за землю вже восьмий рік поспіль, що нардеп назвав протиправним.
Нагадаємо, на минулій сесії міський голова Людмила Дромашко та ще декілька депутатів виступали щодо недоцільності встановлення на названій ділянці вагового комплексу.
Первомайський депутат, Михайло Медведчук, котрий на сесії також ставив питання щодо законності діяльності заправки та наголошував на необхідності для міста вагового комплексу, так прокоментував ситуацію:
«Наш мер, наш беззмінний великий кормчий, замість допомоги, договорилась вже до того, що Первомайськ не підпадає під нормативи для встановлення вагових комплексів за державні кошти.
Друзі, думаю, що кожен з вас розуміє, що розміщення вагового комплексу — це важливо для міста!
Питання в іншому. Що для Первомайська небезпечніше? Перезавантажені фури чи система координат, побудована беззмінним міським головою?»

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *