У Первомайську фінішував творчий проєкт «І на тім рушникові»

21 травня, у Всесвітній день вишиванки, у Первомайську фінішував творчий проєкт «І на тім рушникові», організований управлінням освіти Первомайської міської ради та народною майстринею Жанною Семененко-Руських.
З жовтня по травень 14 шкільних команд вишивали рушники-обереги, якими в закладах урочисто будуть зустрічати першокласників й проводжати випускників у доросле життя.
Під час майстер-класів протягом року майстриня з вишивки Жанна Семененко-Руських навчала рушникових технік вишивання шкільних координаторів, а вони в свою чергу передавали цей досвід членам своїх команд.

Усього до міського проєкту «І на тім рушникові» долучилося 80 осіб: колишні випускниці шкіл міста, мами та бабусі випускників, педагоги, учениці та учні.
Для виготовлення рушників учасниками використано 40 метрів бавовняного рушникового полотна та 408 мотків муліне. А це 19 тисяч 408 метрів ниток. Застосовано близько 20 вишивальних технік.
Кожен рушник – унікальний. Кожен уже має свою історію. Тож хай рушники, вишиті в молитві натхненними майстринями, стануть надійними оберегами всім дітям міста, захищають їх від усього злого, приносять щастя, добро і любов.

Використано матеріали: А. Рябикіна, М. Заводянський

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *