До Первомайської ЦРЛ передано маски, медичні костюми, пульсоксіметри й інфузомати

29 березня керівництвом Миколаївської облдержадміністрації перевірено стан готовності Первомайської центральної районної лікарні до прийняття хворих на короновірус COVID-19. Також медичному закладу передано засоби індивідуального захисту для хворих та медичного персоналу (маски, медичні костюми), пульсоксіметри, інфузомати, повідомляє офіційний сайт Первомайська. 

Зазначимо, що КНП «Первомайська центральна районна лікарня» Первомайської районної ради Миколаївської області визначено одним із закладів першої лінії спеціалізованих закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19.

f9f03bd0c54b0deda126e97e8dbc7275

На території закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з  коронавірусною хворобою COVID-19 облаштовано тимчасові пункти прийому для сортування потоку хворих на випадок масового надходження пацієнтів. Зокрема намети встановлено на території:

КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня №1»

КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради

КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» Миколаївської обласної ради

КНП Миколаївської міської ради «Пологовий будинок №1».

Роботи проведені відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням короновірусної хвороби COVID-19  Віктора Ляшка.

dd39c531b39c1480323c7ae7c4832285

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *