Перша річниця інтронізації Предстоятеля ПЦУ — Блаженнійшого Митрополита Епіфанія

2 лютого Православна Церква  України відзначала першу річницю інтронізації Предстоятеля — Блаженнійшого Митрополита Епіфанія. Урочиста Божественна літургія відбулась в кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

83676783_2520349264847294_8697555284047953920_o

«Минув рік. Він, дійсно, був непростим та повним різноманітних викликів і для мене як очільника помісної Православної Церкви України, і для всіх архієреїв та духовенства, для повноти Церкви, для цілого суспільства. Але з Божою допомогою ми ці виклики долаємо і рухаємося вперед, зумівши зберегти нашу єдність. Адже головне, що нас об’єднує – це бажання йти разом дорогою правди і добра, прагнення не розділяти чи відбирати, а здобувати справедливий мир і захищати те, що дане нам Господом – життя, право вибору, свободу, Батьківщину.

І саме завдяки нашій єдності ми вже отримали визнання й підтримку з боку Константинопольської Церкви-Матері, Олександрійського Патріархату та Елладської Церкви. Вірю, що, святкуючи наступну річницю нашого спільного буття, ми прийматимемо в наших українських святинях все більше й більше гостей та представників інших помісних Православних Церков, які неодмінно будуть визнавати наш автокефальний статус, бо це процес незворотній, хоча й поступовий. Ми всі різні, але об’єднані єдиним тілом Церкви Христової. Тож будемо єдиними!«написав у Facebook Митрополит Епіфаній.

Фото: з Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *