Первомайські депутати звернулись до батьківської громади щодо недофінансування галузі освіти

На черговій сесії Первомайської міської ради 30 січня вдруге було піднято питання звернення депутатів до батьківської громади міста щодо недостатності фінансування галузі освіти.
Нагадаємо, через брак коштів у бюджеті-2020, освіта профінансована менш ніж на 67 %. Між тим, з деяких джерел батьки отримують іншу інформацію – мовляв, забезпечення стовідсоткове. Тож представники шкіл та дитсадків, а також профільного управління на минулій сесії — 26 грудня — були масово присутні на сесії та вимагали донести цю проблему до батьківської громади та звернутись рішенням сесії.

На нинішній сесії точилися дискусії з приводу того, як же сформулювати це звернення. Що з того вийшло — дивіться в матеріалі ТК «Олта».

 

Текст інформаційного листа згідно РІШЕННЯ від 30.01.2020 № 2

Шановна громадо!

Доводимо до відома, що інформація про те, що галузь освіти міста Первомайська забезпечена коштами на всі нагальні потреби на 100% не відповідає дійсності. На 2020 рік освітянська галузь профінансована лише на 66,8% від потреби. Катастрофічно не вистачає коштів на придбання миючих засобів, паперу, посуду, господарчих товарів, поточні ремонти приміщень тощо.
Відповідно до пункту 2 статті 78 Закону України «Про освіту» фінансування закладів освіти можливе й за рахунок благодійних внесків. Водночас наголошуємо, що благодійні внески мають залучатися лише на добровільній основі, а їх використання має бути відкритим та прозорим.

За дорученням депутатів міської ради,

Міський голова Людмила ДРОМАШКОосвіта

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *