У Первомайську правоохоронці організували рейд по знищенню рекламних написів розповсюдження наркотиків

У Первомайську правоохоронці організували рейд по знищенню рекламних написів розповсюдження наркотиків на міських спорудах.
12 лютого ювенальна інспекторка місцевого відділу поліції капітан поліції Оксана Корсун разом із фахівцем із соціальної роботи центру сім’ї і молоді Ольгою Дордій та членами громадської організації «Спортивний корпус» провели заходи по знищенню рекламних написів безконтактного продажу наркотичних речовин.

ЮП - 6 ЮП - 5
Перед початком запланованих заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження та вживання наркотичних речовин у молодіжному середовищі, її організатори завітали до учнів старших класів міської ЗОШ №16. Підліткам розповіли, що наркоманія це не тільки тяжке захворювання, а й надзвичайно небезпечне соціальне явище, яке призводить до тяжких
наслідків, які впливають на стан здоров’я, спосіб та якість життя, відсутність прагнення до здійснення мрій та самореалізації.
Аби вберегти життя підлітків від пагубної звички їм був продемонстрований соціальний відеоролик на тему «Мій вибір – життя без наркотиків» та вручені буклети на вказану тематику.

ЮП - 2
Правоохоронці планують і в подальшому організовувати подібні рейди із залучанням комунальних служб та громадськості до їх проведення. Адже тільки спільними зусиллями можливо подолати вказану проблему.

Первомайський районний відділ поліції ГУНП
Миколаївської області

Напишіть відгук